koronki versus polna droga

Odkąd pamiętam słyszę od mojej mamy oceniającą bieżące trendy modowe: „to już było…!” Tak, wiem, większość rzeczy już „była” kiedyś – dzwony i rurki, szwedy i rybaczki, trencze i skórzane ramoneski. Dzisiejszego wieczoru prześledziłam kanał pewnej znanej vlogerki modowej w poszukiwaniu hasła „trendy sezonu jesień/zima 2016/2017”. Znalazłam kilkudziesięciominutowy filmik o tym co dziś jest „w trendach”, aby ostatecznie usłyszeć puentę brzmiącą mniej więcej tak:

„w trendach jest dzisiaj praktycznie wszystko, więc szalej, baw się modą, zestawiaj ubrania najdziwaczniej jak Ci się podoba”

Mam świetną wiadomość – zaszalejmy z ubraniami,cóż nam zostało w tym zwariowanym przedapokaliptycznym świecie! Jednym z moich zapożyczeń z wybiegów jest zestawianie delikatnych tkanin z ciężkimi butami. Jesień jest idealną porą do tego typu zestawień, a ich interpretacji może być bardzo wiele. Dziś w roli głównej wystąpi biała sukienka z H&M i botki skórzane z którymi nie mogłam się rozstać od września. To już chyba ostatnia sesja w tak ciepłych promieniach popołudniowego słońca ponieważ za chwilę będę musiała zwiększyć ilość warstw aby takie zestawienie sprawdziło się także w listopadzie.

 

Może Ci się spodobać:

8 komentarzy

  1. Przepiekne zdjecia! Bardzo podoba mi sie polaczenie delikatnej koronkowej sukienki z grubymi wysokimi skarpetami i kozakami! Gdyby polaczyc te sukienke z eleganckimi butami na obcasie, czyli zestaw standradowy, byloby po prostu NUDNO. A tak – wyszlo swietnie! 🙂

          1. Chyba odchodzę już od sesji jako takich. Ponadto słowo”sesja” schlebia mi, lecz jest lekkim nadwyrężeniem.Chciałam sprawdzić jak to jest opowiadać o ubraniach, ale temat ten nie dość mnie frapuje aby poświęcać mu sporo miejsca na blogu. Może kiedyś, może w innych okolicznościach wrócę z tą formułą, ale raczej nieprędko.Dzięki za odzew 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *