Wielka Wymiana Książkowa „Przeczytaj i podaj dalej”

Wielka Wymiana Książkowa „Przeczytaj i podaj dalej” vol 5

To już dziś rozpoczyna się Wielka Wymiana książkowa do której zapraszam Was drodzy Czytelnicy. Nadanie książkom drugiego życia jest doskonałym sposobem na utrwalanie pozytywnych, ekologicznych zachowań. Możemy poznać przy okazji wiele ciekawych osób, które podzielają naszą pasję czytelniczą. Jest to doskonała okazja do zaprezentowania także swojego bloga, co być może pomoże zdobyć nowych czytelników. Akcja trwa od 15 – 22 kwietnia 2018 roku.

Kto to organizuje?

Organizatorkami akcji są blogerki Magda Erbel z bloga www.savethemagicmoments oraz Dagmara Sobczak z bloga https://www.socjopatka.pl.Warto zapoznać się z ich blogami – to fantastyczne kobiety, których teksty naprawdę warto śledzić!

Kto może wziąć udział?

Udział w niej może wziąć każdy, kto zamieści w komentarzu na blogu https://www.savethemagicmoments lub www.socjopatka.pl listę swoich książek na wymianę wraz ze zdjęciem i opisem stanu. Nie obawiajcie się zaangażować – pomogę każdej osobie, która będzie miała wątpliwości co do formy uczestnictwa. Do odważnych świat należy 🙂

Jak to działa na Facebooku i Instagramie?

Zdjęcia możemy także zamieszczać na instagramie lub na Facebooku na tablicy wydarzenia z hashtagiem #przeczytajipodajdalej5 i otagować @savethemagicmoments i @socjopatka.plSzukamy wśród komentarzy u tych blogerek interesujących nas książek i pytamy o możliwość zamiany na którąś spośród zaoferowanych przez siebie.

Autorką grafiki wydarzenia jest Kasia z https://yummymummyideas.blogspot.com. To tyle a w praktyce mnóstwo dobrej zabawy i możliwość odświeżenia biblioteczki o nowe książki. Poniżej zamieszczam listę moich książek do wymiany i życzę wszystkim dobrej zabawy!

Lista moich książek proponowanych do wymiany poniżej:

 

”Miłość klasy średniej” Manuela Gretkowska, stan bdb

„Na fejsie z moim synem” Janusz L. Wiśniewski, stan bdb –

„Zamień chemię na jedzenie” Julita Bator, stan db +

”Skincoach”Bożena Społowicz, stan bdb

„Kobiety polskiej mafii” Masa, stan bdb

„Hygge klucz do szczęścia” Meik Wiking, stan bdb

”Dziewczyna z pociągu” Paula Hawkins, stan bdb –

“Pytania o Hollywood” Anna Wendzikowska, stan bdb –

„Prawda i rzeczywistość w fotografii” Pedro Meyer, stan db ( ma zagniecenie na okładce )

 

 

 

Może Ci się spodobać:

26 komentarzy

  1. Byłabym chętna za „zamień chemię na jedzenie” jeżeli znajdziesz coś u mnie, ale chciałabym dodatkowe zdjęcia książki, bo widze że jest troche przetyrana 😀 Albo tak zdjęcie ją oddaje 🙂 Pozdrawiam!

    1. brzegi okładki są delikatnie zużyte- najbardziej prawy górny róg, ale książka jest ogólnie w dobrym stanie – chętnie bym wymieniła za „Być szczęśliwym na Alasce”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *