Żegnaj!Adieu!

Dzisiaj w samochodzie uruchomiłam najsmutniejszą piosenkę jaką dysponuję i uznałam ją za świetny soundtrack do otaczającej mnie aury

Droga jesieni witam Cię serdecznie. Moje ramiona tulą Cię mocno i dziękują za błogosławioną melancholię, którą ze sobą przyniosłaś. Dzięki Tobie w zaledwie kilka dni przemieniłam się z kobiety surfera w opatuloną parką nostalgiczną spacerowiczkę. Za sprawą naszego nowego towarzysza rasy border collie będę miała w tym roku jeszcze więcej okazji do snucia fatalistycznych scenariuszy dla świata i kondycji natury ludzkiej. Dzięki spacerom z Bendżim liczę bowiem na częstszą wenę.

Dziękuję Ci jesieni, ponieważ optymizm lata zaczął mnie przetwarzać w domorosłego coacha

Odziana w kuse spodenki i smagana letnim słońcem stawałam się nieswoja i podejrzanie dużo się śmiałam. Wraz z Twym ogałacaniem okolicznych drzew z liści mój optymizm zaczyna się hibernować na kilka miesięcy. Najwyższa pora zaopatrzyć się w listę seriali, filmów i książek do pochłonięcia.

Pora także stworzyć odpowiednio nostalgiczną playlistę na telefonie

Wieczory wydłużą się rozkosznie i sprawią, że moje latorośle szybciej będą zmorzone snem. Będę więcej pisać i czytać. Będę więcej rysować. Chowam zwiewne spódnice i t-shirty z przesłaniem. Czas opatulić się w wełnę i zakopać pod kocem.

Dzisiejszymi zdjęciami żegnam Cię lato! Adieu!

 

 

 

 

 

 

 

kurtka Levis ( secondhand ),spódnica z miejscowego butiku, t-shirt H&M, buty Reebok,bransoletki pandora,yes i handmade

Może Ci się spodobać:

3 komentarze

  1. Piękne zdjęcia !
    A jesień może poszczycić się najpiękniejszym barwami…takimi n i e d o p o d r o b i e n i a .Więc Witaj, jesieni !

  2. Witaj jesieni!
    …. i proszę bądź dla nas piękna, złota, pełna słońca wśród kolorowych liści opadających z drzew. I łaskawa z jak najmniejszą ilością deszczu, pluchy i mgieł. I mimo wszystko nie pozwól nam popadać w nostalgię.
    Pięknymi zdjęciami pożegnałaś lato :-), czekamy na równie piękne witające jesień :-).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *